Jak to działa?

Krok 1

Umów termin pierwszych konsultacji lub wypełnij formularz

Aby skorzystać z moich porad żywieniowych i uzyskać dostosowany do siebie jadłospis umów termin pierwszych konsultacji. Wizytę możesz odbyć stacjonarnie w gabinetach w Częstochowie i Radomsku lub skorzystać z wizyty online. Możesz także złożyć zamówienie na indywidualny plan żywieniowy poprzez wypełnienie formularza I wizyty. W formularzu zawarte są pytania, takie jakie zadaję podczas wizyty stacjonarnej w gabinecie.

W trakcie Naszych pierwszych konsultacji wykonam dla Ciebie analizę masy i składu ciała, przy pomocy profesjonalnego analizatora Tanita. Dzięki temu pomiarowi dowiemy się nie tylko jaka jest Twoja waga, ale poznamy również zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej oraz wody w Twoim organizmie Przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad zdrowotny oraz żywieniowy - wszystko po to aby plan żywieniowy, który będę dla Ciebie tworzyć był idealnie dostosowany do twoich preferencji, stylu życia oraz ewentualnych jednostek chorobowych i wyników badań. Dzięki temu jego stosowanie będzie przyjemnością, nie katorgą !

Krok 2

Odbierz plan żywieniowy

Po zebraniu szczegółowego wywiadu podczas pierwszych konsultacji lub po otrzymaniu wypełnionego formularza pierwszych konsultacji , zaczynam pracę nad ułożeniem odpowiednio dostosowanego, indywidualnego planu żywieniowego. Czas oczekiwania na plan żywieniowy to 7-10 dni. Plan żywieniowy może zostać przekazany w wydrukowanej i oprawionej formie podczas wizyty w gabinecie lub mogę go do Ciebie wysłać pocztą tradycyjną oraz elektroniczną w formie pdf. Sposób odbioru planu żywieniowego zależy od Ciebie.

Krok 3

Umów termin konsultacji kontrolnych lub wypełnij formularz

Wizytę kontrolną możesz odbyć stacjonarnie w jednym z gabinetów w Częstochowie i Radomsku lub online (Skype, WhatsApp, telefon) oraz poprzez wypełnienie formularza wizyty kontrolnej (udzielasz w nim odpowiedzi na pytania podobne do tych, które zadaję podczas wizyty w gabinecie).

Wizyty kontrolne odbywają się zwyczajowo co 4 tygodnie. W trakcie tego spotkania (w przypadku wizyty stacjonarnej) przeprowadzę u Ciebie kontrolną analizę masy i składu ciała - aby dowiedzieć się ile pozytywnych zmian zaszło u Ciebie w organizmie.

Dodatkowo przeprowadzę z Tobą rozmowę w trakcie, której będę chciała odpowiedzieć Ci na ewentualne pytania, rozwiać wątpliwości oraz oczywiście zmotywować do dalszego działania.

Na wizycie kontrolnej przekażesz mi również ewentualne uwagi do kolejnego planu żywieniowego - tak aby docelowo stworzyć dla Ciebie idealny jadłospis, z którego chętnie skorzystasz nie tylko w trakcie dążenia do celu, ale i w przyszłości.

Jak przygotować się do konsultacji

Przed pierwszymi konsultacjami warto przygotować dzienniczek żywienia z 2-3 przykładowych dni. Pamiętaj aby zapisać w nim wszystko co było zjedzone, przybliżone ilości produktów (np. 1 kromka pszennego chleba z łyżeczką masła i dużym plasterkiem drobiowej wędliny) oraz godziny posiłków/ przekąsek.

Z racji tego, że w trakcie konsultacji - pierwszych i kontrolnych - wykonywana jest analiza masy i składu ciała, pamiętaj aby:
- nie jeść 2-3 godziny przed pomiarem obfitych posiłków i nie wypijać dużej ilości płynów
- założyć skarpetki (nie rajstopy), które łatwo będzie Ci zdjąć do pomiaru
- nie wykonywać intensywnych treningów 2 godziny przed pomiarem
- opróżnić pęcherz

Dobrze, abyś dodatkowo zabrał ze sobą badania z ostatniego okresu. Jeśli nie posiadasz świeżych wyników - skontaktuj się proszę, ze mną - chętnie pomogę dobrać odpowiedni dla Ciebie pakiet badań - 795770777.

konsultacje-image
Baner

Zacznij współpracę ze mną już dziś!

Wybierz najlepszą dla siebie formę konsultacji i odbierz idealnie dostosowany do Ciebie plan żywieniowy.

Konsultacje w gabinecie

Podczas wizyty w gabinecie przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad żywieniowy, zdrowotny oraz przeanalizuję dotychczasowy sposób żywienia. Wypytam o Twoje preferencje oraz wykonam analizę masy i składu ciała. Na podstawie tych informacji, wspólnie określimy cele i plan działania. Jeśli chcesz spotkać się ze mną osobiście :

dobry dietetyk
0006

Konsultacje online

Jeśli nie możesz lub nie chcesz spotkać się ze mną osobiście w gabinecie, proponuję spotkanie w formie rozmowy telefonicznej lub video, poprzez Skype lub Whatsapp. Podczas takiej konsultacji przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowy i zdrowotny, podobnie jak podczas wizyty stacjonarnej w gabinecie. Przeanalizuję Twój dotychczasowy sposób żywienia i wspólnie ustalimy szczegóły potrzebne mi do przygotowania dla Ciebie indywidualnego jadłospisu. Jeśli wolisz taką formę konsultacji:

Formularz konsultacyjny

To bardzo szczegółowy formularz, z którego korzystam podczas konsultacji w gabinecie oraz podczas konsultacji online. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz umówić się ze mną osobiście w gabinecie oraz na konsultacje online, taki formularz możesz wypełnić sam w domu, w dowolnym momencie przesłać go do mnie, a ja na jego podstawie ustalę indywidualny plan żywieniowy. Jeśli wolisz taką formę konsultacji:

laptop
Malwina Leszczyńska-Berdys - ZnanyLekarz.pl