Moja przygoda z dietetyką rozpoczęła się na studiach o kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2014 pracuję jako z pacjentami jako dietetyk kliniczny, od 2015 roku prowadzę własną Poradnię Dietetyczną w Radomsku.

Pomagam nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale poprzez edukację żywieniową pomagam również w trwałej zmianie nawyków żywieniowych oraz kształtowaniu prawidłowych relacji z jedzeniem.

Jako dobry dietetyk Radomsko w pierwszej kolejności przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowy, aby potem przygotować spersonalizowany plan dietetyczny, który będzie dobrze dostosowany do każdego podopiecznego z osobna.

Jeśli chcesz zobaczyć / sprawdzić jak będzie wyglądała stacjonarna współpraca z najlepszą dietetyczką, specjalistą leczenia otyłości – to odpowiedni czas aby się ze mną skontaktować. 

Umów się na wizytę telefonicznie- dzwoniąc pod 795-770-777 lub poprzez kalendarz na mojej stronie.

Jeśli obiektem twoich poszukiwań był dietetyk rodzinny, dietetyk dziecięcy lub dietetyk kliniczny w Radomsku to trafiłeś idealnie 🙂

Dietetyk Radomsko – w jakich sytuacjach może pomóc?

Pomoc dietetyka może okazać się właściwa:

Kiedy  szukasz pomocy w redukcji, twoim celem jest odchudzanie (ale chcesz też jeść wedle swoich upodobań),

Kiedy chcesz zdrowo się odżywiać, zmienić swoje podejście do odżywiania i nauczyć się przygotowywania zdrowych potraw,

Kiedy jesteś w ciąży i chcesz aby dobrać dla Ciebie odpowiednią  w tym wyjątkowym czasie dietę,

Kiedy uprawiasz sport i chcesz otrzymać dietę sportowca,

Kiedy chorujesz i potrzebujesz indywidualnego rozwiązania żywieniowego (prowadzę m.in pacjentów chorujących na : Hashimoto, cukrzycę, insulinooprność, reflux, mających wysokie ciśnienie tętnicze, choroby jelit, choroby autoimmunologiczne oraz inne choroby dietozależne),


Jeśli chcesz umówić się na konsultacje w gabinecie lub online umów się telefonicznie pod numerem 795-770-777 lub zarezerwuj wizytę poprzez kalendarz na mojej stronie. 

Czym zajmuje się dietetyk?

Dobry dietetyk oraz psychodietetyk będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem, w sytuacji jeśli:

masz nadwagę i chcesz schudnąć,

masz niedowagę,

chcesz odżywiać się lepiej,

chcesz czuć się i wyglądać dobrze,

chorujesz przewlekle i chcesz poprawić komfort swojego życia.

Dietetyk pomoże Ci skutecznie dojść do celu, skomponuje dla Ciebie indywidualny plan żywienia dopasowany do Twojego stanu zdrowia oraz preferencji żywieniowych. Dzięki temu poza celem wagowym zyskasz zdrowie i dobre samopoczucie.

Dietetyk to osoba, która specjalizuje się w tematyce żywieniowej. Ja dodatkowo posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z podopiecznymi, od lat prowadzę konsultacje dietetyczne. Z racji tego, że każdy człowiek to inne potrzeby i inna historia – do każdego staram się mieć indywidualne podejście.

 Jeśli nie chcesz już doświadczać indywidualnych podejść i częstych porażek z czystym sumieniem mogę zaprosić Cię do siebie.

Już tylko jeden krok dzieli Cię od naszego spotkania. Uzyskaj poradę dzwoniąc pod 795-770-777 lub rezerwując wizytę poprzez kalendarz na stronie ( w ten sposób możesz zapisać się o każdej porze dnia)

Poradnia dietetyczna Radomsko – jakie usługi oferuje?

Doświadczony dietetyk poza ułożeniem skutecznego jadłospisu, pomoże Ci ukształtować zdrowe nawyki żywieniowe.
W pierwszej kolejności przeprowadzi analizę masy i składu ciała, dokładny wywiad zdrowotny i wypyta o Twoje preferencje związane z jedzeniem oraz pozna Twoje nawyki.

Informacje zebrane na pierwszej wizycie są niezbędne projektowaniu planu działania.

Posiadam wiedzę z zakresu:

diet redukcyjnych,

diet leczniczych ( jestem dietetykiem klinicznym i pomagam poprawić wyniki badań oraz parametry zdrowotne osobą, które cierpią m.in na: cukrzycę, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, celiakię, nietolerancje pokarmowe, alergie pokarmowe, reflux, SIBO, choroby jelit),

diet dla kobiet w ciąży,

diet dla dzieci,

Jeśli interesuje Cię cena moich usług – zapraszam do zakładki „cennik„.


Jeśli sam fitness czy wsparcie trenera personalnego nie wystarcza, Twoja sylwetka dalej Cię nie satysfakcjonuje – czas podjąć współpracę z psychodietetyczką (pamiętaj, że aktywność jest ważna w dążeniu do sukcesu, ale bez odpowiednio dobranej diety, przy pomocy samych ćwiczeń – będzie zdecydowanie ciężej osiągnąć cel)

o mnie
Częstochowa dietetyk

Dlaczego warto ze mną współpracować

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, który od lat pomógł wielu osobom poczuć się lepiej,

Posiadam bogate doświadczenie w leczeniu dietetycznym wielu jednostek chorobowych,

Moją misją jest to aby układać perfekcyjnie dobrane posiłki tak aby plan był nie tylko skuteczny ale i smaczny,

Cechuje mnie empatia i przyjazna atmosfera podczas pracy,

Wspieram, motywuję i służę radą nie tylko podczas wizyt w gabinecie (często – w razie potrzeby – pozostaję z podopiecznymi w dalszym kontakcie telefonicznym)

Pracuję, tak aby podopieczni mogli i chcieli mnie polecać dalej 🙂

Uczestniczę stale w szkoleniach dzięki czemu ubogacam swoją wiedzę 

Jeśli szukasz dietetyka w Radomsku – zapraszam Cię do kontaktu pod numerem 795-770-777.

Malwina Leszczyńska-Berdys - ZnanyLekarz.pl